Rzęsy 5D - efekt

Zastosowanie rzęs 5D daje niezwykle spektakularny efekt zagęszczenia i wydłużenia, który pozostaje w pełni naturalny. Jest to możliwe dzięki warstwowemu ułożeniu włosków, a także temu, że pasek doskonale dopasowuje się do kształtu powiek. Dzięki temu rzęsy 5D będą odpowiednie dla każdego, niezależnie od tego, jak prezentują się naturalne włoski. Idealnie nadają się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Warto ponadto podkreślić, że mogą być wykorzystywane wielokrotnie. Produkt spodoba się osobom, które lubią podkreślać oczy oraz chcą zaoszczędzić sporo czasu na codziennym makijażu.

Rzęsy 5D - dlaczego warto?

Choć oferowane przez sklep ZWAP jedwabne rzęsy do złudzenia przypominają modele wykonane z futra norek, w przeciwieństwie do nich są tworzone w sposób etyczny. Zastosowanie jedwabiu sprawia, że zyskują one hipoalergiczność, a ponadto nie powodują obciążenia i uszkodzeń naturalnych włosków. Rzęsy 5D są wytrzymałe, a dzięki wysokiej jakości i dokładności wykonania sprawdzają się w każdych warunkach. Stosując to akcesorium na co dzień, możemy ponadto sporo zaoszczędzić na kosmetykach do rzęs ze względu na to, że produkty te są niezwykle trwałe i mogą być wykorzystywane wielokrotnie. To świetna opcja dla osób, które chcą zachwycać spojrzeniem bez dużego wysiłku.

Rzęsy 5D - cena

Rzęsy 5D dostępne w sklepie ZWAP to akcesoria, które wyróżniają się nie tylko jakością, ale również korzystną ceną. Jeśli podoba nam się efekt podkreślonych rzęs, warto zainwestować właśnie w ten produkt, który jednocześnie pozwoli nam zaoszczędzić – zarówno na czasie, jak i w kontekście finansów przeznaczanych na kosmetyki. W sklepie ZWAP możemy ponadto liczyć na sprawną wysyłkę, a także możliwość zaopatrzenia się w jakościowy klej do rzęs, dzięki któremu ich aplikacja będzie niezwykle szybka i prosta, a my będziemy mieć pewność, że akcesoria pozostaną na swoim miejscu przez cały dzień.